Kurumsal

Hakkımızda

Elze Makine Otomasyon ülke ekonomisine yüksek katma değer sağlamak amacı ile uluslararası normlara uygun makine, aparat, kalıp, fikstür ve yedek parça gibi projeler gerçekleştirmektedir. Bünyemizde bulunan uzman mühendis kadromuz ile ihtiyaçlarınıza yönelik proje çalışmalarında bulunmaktayız. 

Elze Makine Otomasyon müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek üstün kalite ve standartlara uygun proje hizmeti sunmaktadır. Bu ilkemiz, müşterilerimiz için devamlılık, güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmayı amaçlar.

Teknolojiyi yakından takip eden ve kullanan mühendislerimiz CAD/CAM/CAE ve imalat-montaj uygulamaları bilgisayar ortamında simule ederek uygun tasarımı gerçekleştirir. Yeniliğe açık uzman kadromuz her geçen gün müşteri memnuniyetini artırıcı çalışmalar yürütmektedir. 

Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda ihtiyaca uygun prosese özel makine imalatı, konveyör sistemleri, Taşyünü üretim Makinaları , Sandwich Panel üretim makinaları ,  rolfrom hattı ve makineleri ,varil üretim hatları, varil ve IBC yenileme hatları, , makine revizyon ve otomasyon sistemleri kendi bünyemizde uzman kadromuz tarafından tasarımı yapılarak imalatını gerçekleştirmekteyiz. 

Misyonumuz

Müşterilerimize yüksek teknolojili  projeler gerçekleştirmek

Müşterilerimiz için yüksek kalite sağlamak, değer yaratmak, beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vermek

Ar-ge çalışmalarıyla gelişen zaman ve teknolojiyle uyumlu ilerlemek

Teknik standartlar ve beklentilerle orantılı şekilde yeni ürünler geliştirmek

Yeniliğe açık uzman kadromuz her geçen gün müşteri memnuniyetini artırıcı çalışmalar yürütmek

Müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni ürünler geliştirmek

Ürünlerimizin satış sonrasında da müşterilerimizin yanında bulunarak her türlü destek olmak Firmamızın elde ettiği güven simgesini daha yükseğe taşımaktır

Vizyonumuz

Ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile projelerimizi dünya ölçeğinde en ileri teknolojileriyle buluşturmaktır.